De wereldwijde specialist in

kwekersrecht en monitoring

van royalty's

De wereldwijde specialist in

kwekersrecht en monitoring

van royalty's

De wereldwijde specialist in

kwekersrecht en monitoring

van royalty's

De wereldwijde specialist in

kwekersrecht en monitoring

van royalty's

De wereldwijde specialist in

kwekersrecht en monitoring

van royalty's

De wereldwijde specialist in

kwekersrecht en monitoring

van royalty's

Team

RAI NL

Maarten Leune
Managing Director

maarten@royalty-adm-int.nl

Nellie Hoek
Manager Intellectual Property

nellie@royalty-adm-int.nl

Herman Scholten
Intellectual Property Administration

herman@royalty-adm-int.nl

Marie-Anne Haaring
Intellectual Property Administration

marie-anne@royalty-adm-int.nl

Annelies van de Bunt
Financial Administration / IT

annelies@royalty-adm-int.nl

Charlotte Vos
Financial Administration

charlotte@royalty-adm-int.nl

Agnes Los
Secretary / Administration

agnes@royalty-adm-int.nl

Ellen Grimbergen
Administration / Secretary

ellen@royalty-adm-int.nl

Kees Winters
Fieldrep – Benelux, UK, France, East Africa, Asia
kees@royalty-adm-int.nl

Arina van Gaalen 
Fieldrep – Mediterranean

arina@royalty-adm-int.nl

Ute Albrecht
Fieldrep – Germany, Austria, Swiss, Denmark, Hungary
u.albrecht@rai-international.de

Justyna Zdanowska
Fieldrep – Poland

justyna.zdanowska@wp.pl

Paolo Garreffa
Fieldrep – Italy

 paolo@royalty-adm-int.nl

Tomaz Podgore
Fieldrep – Slovenia

RAI USA

Sam Rizzi
Manager RAI USA

SRizzi@rai-na.com

Shelia Cook
Administration / IT

SCook@rai-na.com

Zachery Noriega
Fieldrep

Znoriega@rai-na.com

Joseph Sevcik
Fieldrep

Abbey Draut
Fieldrep

adraut@rai-na.com

RAI Latin America

Luis Enrique Acevedo
Manager RAI Latin America

lacevedo@rai.com.co

Alexandra Melo B.
Administration / IT / Finance / PBR

amelo@rai.com.co

Adriana Ramirez
Administration / Reception

Alba Peña
Administration

Olivo Torres
Administrative assistent

Victor Medina
Fieldrep – Colombia

vmedina@rai.com.co

Claudia Lobo
Fieldrep – Colombia

clobo@rai.com.co

Margarita Illescas
Fieldrep – Ecuador

millescas@rai.com.co

RAI Japan Ltd

Sachiko Karasawa
Fieldrep / PBR / Administration

sachiko@royalty-adm-int.jp

Referenties

Aardam
African Bulb
Agllity Hort Int dba DIG Plant
Agriom
Agriverco Genetics
Albani
Amaryl
Aris
Armada
B&S Plants LLC (Peace Tree Farm)
Ball FloraPlant
Ball Horticultural
Barberet
Beekenkamp
Bernard
Berry J.
Bloom IP
Bloomin Good
Bolwijn
Bos Ardisia
Braam Ferns
Brandkamp
Breier
Churchus
Clinton Nursery
CVWH
Dataflor
Dekker Breeding
Delamore
Deliflor
DHMI
Dummen Orange
Enza
Esperit Plant
Esselink
Fehmel
Fetura
Fleurations
Fleuroselect
Floricultura
Florida Foundation
Florida Strawberry
Florilis
Floritec
Flower Inventors
Garden Gate
Gediflora
N.L. van Geest
Genius
Gotz
Graff
Groot J.De, Kwekerij
Guillou
Hawaiian
HBA
Hi Breeding
Hilverda
Horteve
Hortibreed
Hybrida
Icon Selections
Innovaplant
Jepsen
Johnson Landscaping
Kaneko Seeds
Kientzler
Konst
Koppe
KP Holland
Kramer Kurt
Kühne
Lazzeri SAB
Lazzeri Carlo
Leinert
Marczynski
MBA
ALM en PAM van der Meer
Miyake
Miyoshi
Momparler
Mukundan
van Nieuwkerk
Marco van Noort Breeding
Nubilus
Oprins Plant
Os ACB, Van Os Maatschap ACB
PFR
Pieters
Plant Planet
Plant Select
PPP
Progeny
Proven Winners
Rijnplant
Roig
Rutgers University
Santamaria
Schoemaker
Selecta One
Selecta France
Spring Meadow
Stolwijk
Stutfield
Suntory
Syngenta Crop Protect
Syngenta Flowers
Syngenta Seeds
Takii Europe
Terra Viva Plantas
TikiPlant
University of California
University of Georgia
Warren
Waterwise
Wilkes
Wojo's Greenhouse Farms
Wulfinghoff
Wijnen
Yatabe
Zanten Breeding
Zanten Plants
Zonnebloem

Login

Hoofdkantoor
Europa, Azië
Royalty Administration International® C.V.
Naaldwijkseweg 350, 2691 PZ ’s-Gravenzande
PO Box 156, 2690 AD ’s-Gravenzande
Nederland

Tel (+31) 174-42 01 71
E-mail info@royalty-adm-int.nl
KvK 272272380000 BTW nr. 008878274B01

Noord-Amerika
Royalty Administration International® Inc.
10501 Ben C. Pratt /
Six Mile Cypress, Parkway, Suite 103
Fort Myers, FL 33966
USA
Tel (+1) 239 278 9917
E-mail info@rai-na.com

 

Zuid-Amerika
RAI® Latinoamérica S.A.S.
Calle 93B, 11A-44 Oficina 401, Bogotá,
Colombia
Tel (+571) 601 9018
E-mail info@rai.com.co

Japan
Royalty Administration International® Japan Ltd.
3-9-10-336, Edagawa, Koto,
Tokyo 135-0051
Japan
Tel (+81) 90 8114 9028
E-mail sachiko@royalty-adm-int.jp

13 + 8 =